Accto

Brugge:

Koningin Astridlaan 29

8200 Brugge

T: 050 47 11 99

E: Brugge@accto.be

Diksmuide:

Gasthuisstraat 1

8600 Diksmuide

T: 051 50 04 01

E: Diksmuide@accto.be

Kortrijk:

Doorniksewijk 149

8500 Kortrijk

T: 056 98 03 63

E: Kortrijk@accto.be

Menen:

Kerkomtrek 8/0002

8930 Menen

T: 056 51 71 00

E: Menen@accto.be

Oostende:

H. Serruyslaan 42 B

8400 Oostende

T: 059 55 19 19

E: Oostende@accto.be

Oosterzele:

Houte 137

9860 Oosterzele

T: 09 362 98 82

E: Oosterzele@accto.be

Poperinge:

Burgemeester Bertenplein 11

8970 Poperinge

T: 057 33 35 79

E: Poperinge@accto.be

Roeselare:

Arme Klarenstraat 55

8800 Roeselare

T: 051 26 76 56

E: Roeselare@accto.be

Tielt:

Tramstraat 10

8700 Tielt

T: 051 40 24 31

E: Tielt@accto.be

Veurne:

Duinkerkestraat 17

8630 Veurne

T: 058 29 69 00

E: Veurne@accto.be

Wingene:

Oude Bruggestraat 99a

8750 Wingene

T: 051 61 25 00

E: Wingene@accto.be

Zonnebeke:

Foreststraat 6

8980 Zonnebeke

T: 051 70 14 38

E: Zonnebeke@accto.be

We gebruiken cookies om uw taalvoorkeur bij te houden en surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer weten[OK]